Produkter

Samtliga kategorier
17386st objekt

Taklampa Pet Lamp Eperara Siapidara M-B

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

Göteborg

Parfymflaskor glas 1900-tal (3 st.)

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Ann Wärff ljuslyktor "Snöbollen" Kosta Boda 1900-tal (10 st)

Värdering: 1 000

Bud: 1 400 SEK

Espoon Taidelasi Fågel Glas Finland 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Göran Wärff Skål Glas Kosta Boda 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Taklampa Artek A331 Bikupan

Värdering: 6 000

Bud: 4 000 SEK

Göteborg

Galileo Termometrar glas 1900-tal (3 st.)

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Glasvaser Jugend 1920-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Vaser Alsterfors och Kastruph Glasbruk 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

LSJ Glaskulor Renar 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Golvlampa Gärsnäs Orbit

Värdering: 2 500

Bud: 850 SEK

Göteborg

Kjell Engman Vas och Skål "Twister" Kosta Boda (2 st.)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Bertil Vallien Vas "Satellite" Kosta Boda 1900-tal

Värdering: 1 200

Bud: 1 000 SEK

Ture Berglund "Minan" Skansen glasbruk 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 6 minuter

Luigi Mandruzzato Vas Murano Italien 1960/70-tal

Värdering: 1 200

Bud: 400 SEK

Slutar om 7 minuter

Spotlights & Lysrör för skenor

Värdering: 1 000

Bud: 250 SEK

Göteborg

Slutar om 7 minuter

Kristallvaser 1900-talets första hälft (2 st)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 minuter

Alvar Aalto Vaser "Savoy" 1998 (2 st)

Värdering: 1 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 8 minuter

Värdering: 2 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 9 minuter

Kjell Engman Skålar "May" Glas 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 150 SEK

Slutar om 10 minuter

Bordslampa Flos Miss K

Värdering: 2 000

Bud: 550 SEK

Göteborg

Slutar om 10 minuter

Bertil Vallien Flaskor "Galaxy" Glas Kosta Boda 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 10 minuter

Kristallskålar Helkristall 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 minuter

Märchenland Glas Tyskland 1900-tal (6 st)

Värdering: 800

Bud: 150 SEK

Slutar om 12 minuter

Bertil Vallien Skulptur "Båt" Glas Unik 1900-tal

Värdering: 35 000

Bud: 22 000 SEK

Slutar om 12 minuter

Monica Backström Fat & Vas 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 150 SEK

Slutar om 13 minuter

Skrivbordslampa Artemide Tolomeo

Värdering: 2 000

Bud: 550 SEK

Göteborg

Slutar om 13 minuter

Karaff och dryckesglas 2000-tal (4 st)

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 14 minuter

Carlos R Pebaqué Skulptur Glas Unik 2000-tal

Värdering: 2 500

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 15 minuter

Svepaskar allmoge 1800-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 minuter

Rockhuvud Trä Allmoge 1800-tal

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 16 minuter

Taklampa Wästberg W124 S3

Värdering: 4 000

Bud: 1 100 SEK

Göteborg

Slutar om 16 minuter

Poul Henningsen 1894-1967 PH5 Taklampa 1900-tal

Värdering: 2 500

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 17 minuter

Hans-Agne Jakobsson Taklampa "Frants" modell T-603 1960-tal

Värdering: 3 000

Bud: 2 800 SEK

Slutar om 17 minuter

Hans-Agne Jakobsson Ytterbelysning modell "V138" Markaryd 1960-tal (2 st)

Värdering: 3 000

Bud: 2 800 SEK

Slutar om 18 minuter

Taklampor Zero modell "5080" 1980-tal (3 st)

Värdering: 2 000

Bud: 300 SEK

Slutar om 19 minuter

Värdering: 1 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 19 minuter

Axel Annell Industrilampor 1960/70-tal (5 st)

Värdering: 2 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 20 minuter

Hans-Agne Jakobsson Vägglampor Markaryd 1960-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 21 minuter

Lampskärmar Glas 1900-tal (3 st)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 22 minuter

Bordslampa Louis Poulsen PH 4/3

Värdering: 8 000

Bud: 2 000 SEK

Göteborg

Slutar om 22 minuter

Lampskärmar Glas 1900-tal (2st)

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 22 minuter

Golvlampa "Klubban" ÖIA 1900-talets andra hälft

Värdering: 1 200

Bud: 900 SEK

Slutar om 23 minuter

Hans-Agne Jakobsson Ljusstakar Mässing 1900-tal (8 st)

Värdering: 800

Bud: 350 SEK

Slutar om 24 minuter

Vägglampa Miranda of Sweden 1970-tal

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 24 minuter

Taklampor Jugend 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 minuter

Golvlampa Artemide Melompa Adrien Gardère

Värdering: 1 500

Bud: 500 SEK

Göteborg

Slutar om 25 minuter

Skeppslyktor Glas och Mässing 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 26 minuter

Bengt Källgren & Per Sundstedt taklampa "Trix Transformator" Zero 1990-tal

Värdering: 1 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 26 minuter

Ampel mässing & glas Jugend 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 650 SEK

Slutar om 27 minuter

Värdering: 1 200

Bud: 150 SEK

Slutar om 28 minuter

Taklampa Santa & Cole GT6

Värdering: 2 000

Bud: 500 SEK

Göteborg

Slutar om 28 minuter

Ljuskrona i metall 1900-talets första hälft

Värdering: 1 200

Bud: 300 SEK

Slutar om 29 minuter

Ljusstakar Tenn 1800-tal (ett par)

Värdering: 1 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 29 minuter

Kandelaber "Tuppstake" smidesjärn 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 30 minuter

Fönsterlampor Tiffanystil 1900-tal (3 st.)

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Slutar om 31 minuter

Taklampa Zero White

Värdering: 2 000

Bud: 750 SEK

Göteborg

Slutar om 31 minuter

Josef Frank Taklampor "2162" Firma Svenskt Tenn 1900-tal (2 st)

Värdering: 3 000

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 31 minuter

Bordslampor Bojan Porslin Japan 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 32 minuter

Gert Nyström Taklampa "Festival" Orrefors/Fagerhult 1900-talets andra hälft

Värdering: 12 000

Bud: 5 200 SEK

Slutar om 33 minuter