Produkter

Samtliga kategorier
19299st objekt

Reseur / Vagnsklocka Junghans Tyskland 1900-talets första hälft

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

parti LP-SKIVOR diverse

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Kuddar, ett parti, ull/bomull, allmoge.

Värdering: 50

Bud: 800 SEK

Omega Damur 18K Guld 1900-tal

Värdering: 15 000

Bud: 14 500 SEK

Longines Damur 18K Guld 1900-tal

Värdering: 1 200

Bud: 1 100 SEK

parti LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Longines Conquest Armbandsur 2020

Värdering: 6 000

Bud: 1 800 SEK

LP-SKIVOR Streaplers, Vikingarna mm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Zenith Fickur Turkiska Järnvägen 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 850 SEK

Hamilton Fickur 14K Guld 1943

Värdering: 10 000

Bud: 8 400 SEK

parti LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Mattor, 3 st, ull, handknutna.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Baume & Mercier Armbandsur "Clifton" Dual Time Automatic 2000-tal

Värdering: 15 000

Bud: 5 200 SEK

LP-SKIVOR Country

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Auguste Moreau Mantelklocka "Allegori för rikedom" Frankrike 1800-talets slut

Värdering: 4 000

Bud: 1 800 SEK

FIGURIN ängel, Scioto 1990 & KVINNOHUVUD i tyg H:14 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ciny Prestige Damur 18K Guld med briljanter 1900-tal

Värdering: 25 000

Bud: 21 000 SEK

Bordslampor, 3 st, glas/metall, samtida.

Värdering: 50

Bud: 75 SEK

Eterna-Matic Armbandsur 14K Guld 1900-tal

Värdering: 5 000

Bud: 4 400 SEK

LP-SKIVA A collection of Beatles

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Breitling Callisto Chronograph Armbandsur 1900-tal

Värdering: 10 000

Bud: 7 600 SEK

SAMLARTALLRIKAR Efter original av Jenny Nyström 14st Motiv 1-11, 16, 21, 24 D:18 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad, E. Schander, daterad 1973.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Omega Damur 18K Guld 1960

Värdering: 2 000

Bud: 1 600 SEK

Eric Löfman Vas silver MGAB Uppsala 1972

Värdering: 1 500

Bud: 2 200 SEK

LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Ring 18K Vitt guld med safir och briljantslipade diamanter 1974

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

NIPPERASK & SKÅLAR på fot Största H:19 cm D:19 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Albert Scharning Halsband Silver och Emalj 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 2 800 SEK

Hultman AB Gräddkanna och Sockerskål Silver 1951 (2 st)

Värdering: 3 000

Bud: 3 600 SEK

Slutar om 6 minuter

parti SÄLLSKAPSSPEL

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 minuter

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, daterad 1972.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter

Ljusstakar GAB Silver 1990-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 600 SEK

Slutar om 7 minuter

KAFFEKOPPAR retro. Gustavsberg "Spisa Ribb" H:5,5 cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 275 SEK

Slutar om 7 minuter

Hänge 18K Guld med Bergkristall 1945

Värdering: 3 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 7 minuter

parti SÄLLSKAPSSPEL

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 8 minuter

Brickor och coasters, 5+4 st, metall.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 8 minuter

Jacob Ängman Samling Silverbestick "Rosenholm" 52-delar 1900-tal

Värdering: 7 500

Bud: 9 000 SEK

Slutar om 8 minuter

Ring 18K Guld och Briljantslipade diamanter 1950

Värdering: 5 000

Bud: 6 400 SEK

Slutar om 9 minuter

ELEFANTER,, BRICKA & SKÅLAR Största D:26 cm (spricka i största)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 9 minuter

Halsband / Länk 14K Guld 1900-tal

Värdering: 6 000

Bud: 6 800 SEK

Slutar om 9 minuter

BOK Sveriges bebyggelse landsbygden Älvsborgs län

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Slutar om 10 minuter

Bordslampa, Strindbergsmodell, koppar/glas.

Värdering: 50

Bud: 300 SEK

Slutar om 10 minuter

Halsband med hängsmycke 18K Guld 1900-tal

Värdering: 2 000

Bud: 2 800 SEK

Slutar om 10 minuter

Fotlänk 18K Guld 1900-tal

Värdering: 4 500

Bud: 5 600 SEK

Slutar om 11 minuter

HANDÖVERFRÄS Effekt tools

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Slutar om 11 minuter

Samling Kaffeskedar / Teskedar Silver 1900-tal (35 st)

Värdering: 2 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 12 minuter

parti LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 minuter

Ete Rauff Ring och Örhängen Silver 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 12 minuter

Ljusstake och Vas Silver 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 350 SEK

Slutar om 13 minuter

TROLL & DÖDSKALLE Agora

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 13 minuter

Maria Hillfon, litografier, 2 st, nr 87/210 och 207/290, signerade.

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Slutar om 13 minuter

Åke Lindström Armring Silver 1947

Värdering: 800

Bud: 800 SEK

Slutar om 14 minuter

TRÄSKÅLAR & TRÄTRÅG L:33 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 minuter

Armlänk ALTON Silver 1961

Värdering: 800

Bud: 950 SEK

Slutar om 14 minuter

SLAGBORRMASKIN 500W & PLANSLIP

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 15 minuter

Espressomaskin, ''Europiccola'', La Pavoni.

Värdering: 50

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 15 minuter

Atelier Borgila Silver Collier 1958

Värdering: 2 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 15 minuter

Bägare Silver Ryssland 1900-tal (3st)

Värdering: 1 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 16 minuter

DUKAR Största Klässbol ca.160*200 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 16 minuter