Produkter

Samtliga kategorier
17110st objekt

Maja Fjaestad 1873-1961 Handtryck

Värdering: 800

Bud: 750 SEK

Berta Hansson 1910-1994 Blandteknik på papper

Värdering: 1 500

Bud: 1 300 SEK

Kristina Nilsdotter Olja på duk 2013

Värdering: 4 000

Bud: 450 SEK

Pelle Åberg 1909-1964 Olja på Pannå

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

Värdering: 5 000

Bud: 1 200 SEK

Per Gunnar Thelander Färgetsning

Värdering: 4 000

Bud: 3 600 SEK

Beck & Jung Grafik

Värdering: 800

Bud: 700 SEK

Kristina Nilsdotter Olja på duk

Värdering: 3 000

Bud: 1 800 SEK

Madeleine Pyk Färglitografi

Värdering: 2 000

Bud: 2 400 SEK

Helge Holmlund 1911-1989 Olja på Duk

Värdering: 1 000

Bud: 350 SEK

Slutar om 6 minuter

Stina Sunesson 1925-1999 Färglitografi

Värdering: 800

Bud: 800 SEK

Slutar om 6 minuter

Gösta Månsson 1924-2009 Olja på duk

Värdering: 5 000

Bud: 1 800 SEK

Slutar om 7 minuter

Linda Carlsson Akvarell

Värdering: 1 000

Bud: 650 SEK

Slutar om 8 minuter

Charles Roka 1912-1999 Olja på duk

Värdering: 2 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 minuter

Hildur Hedberg Johansson 1902-1994 Olja på pannå

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 9 minuter

Sture Meijer 1931-2023 Olja på pannå

Värdering: 1 500

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 10 minuter

Värdering: 1 200

Bud: 800 SEK

Slutar om 11 minuter

Bengt Lindström 1925-2008 Färglitografi

Värdering: 1 500

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 11 minuter

Kristina Nilsdotter Akryl på papper 1990

Värdering: 3 000

Bud: 400 SEK

Slutar om 12 minuter

Rudolf Lindqvist 1917-2000 Olja på Duk

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 13 minuter

Hag Hans Engstedt Färglitografi

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 13 minuter

G.S Blandteknik på Duk

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 minuter

Kristina Nilsdotter Blandteknik på papper

Värdering: 2 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 minuter

Kurt Lundberg Olja på Duk

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 16 minuter

Värdering: 1 200

Bud: 850 SEK

Slutar om 16 minuter

Harald Klinckowström 1897-1973 Olja på duk

Värdering: 1 200

Bud: 500 SEK

Slutar om 17 minuter

Hjalmar Kröger Olja på pannå

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 minuter

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 minuter

José Vicente Leguey Blandteknik på Duk

Värdering: 2 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 minuter

Pelle Åberg 1909-1964 Blandteknik på papper

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 minuter

Roland Pantze Blandteknik på Papper

Värdering: 1 500

Bud: 200 SEK

Slutar om 20 minuter

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 21 minuter

Mauritz Lundberg 1924–2002 Blandteknik på Pannå

Värdering: 1 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 22 minuter

Dietrich Grunewald 1916-2003 Olja på Duk

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 23 minuter

Carl Ljungman 1840-1901 Olja på duk

Värdering: 1 200

Bud: 350 SEK

Slutar om 23 minuter

Felix Åslund Olja på Pannå

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 24 minuter

Bertil Almlöf Pastell på papper

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Slutar om 25 minuter

Okänd konstnär Intarsia 1930-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 200 SEK

Slutar om 25 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 400 SEK

Slutar om 26 minuter

Okänd Konstnär Olja på Duk

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 27 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 600 SEK

Slutar om 27 minuter

Hjalmar Kröger Olja på pannå

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 28 minuter

Berta Hansson 1910-1994 Tusch på papper

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 minuter

Lotta Backman Färglitografi

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 30 minuter

Greta Wennberg Pastell på papper

Värdering: 1 000

Bud: 650 SEK

Slutar om 30 minuter

Oidentifierad konstnär Olja på papper

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 31 minuter

Jan Naliwajko Färglitografi

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 32 minuter

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Slutar om 32 minuter

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 33 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 400 SEK

Slutar om 34 minuter

Fritz Jakobsson Olja på duk

Värdering: 10 000

Bud: 6 000 SEK

Slutar om 34 minuter

Lars Norrman 1915-1979 Blandteknik på papper

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 35 minuter

Hildur Halleborg Nordwall 1894-1984 Olja på pannå

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 36 minuter

Albert Johansson 1927-1998 Färglitografi

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 37 minuter

Carl Månsson 1892-1976 Olja på duk

Värdering: 5 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 37 minuter

Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 250 SEK

Slutar om 38 minuter

Helge Holmlund 1911-1989 Akvarell på papper

Värdering: 1 000

Bud: 250 SEK

Slutar om 39 minuter

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

Slutar om 39 minuter

Peter Öhrnell Blandteknik på pannå

Värdering: 2 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 40 minuter

Ingvar Hällgren 1917-1980 Olja på duk

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 41 minuter