Produkter

Samtliga kategorier
18705st objekt

Kero AB Ryggsäck "Reindeer" Läder 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 750 SEK

Parti textilier bl.a dukar & förkläden

Värdering: 50

Bud: 80 SEK

BORDSLAMPA trä H:32 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Jaktryggsäck med stol i Älgskinn

Värdering: 2 000

Bud: 1 500 SEK

Nikolaus Fankki Halvhornskniv Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Blåslampa Primus, No 633, höjd 26 cm

Värdering: 50

Bud: 70 SEK

KERAMIKSKÅL signerad H:10 cm D:31 cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Andreas Poggats Halvhornskniv Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 2 000

Bud: 700 SEK

Akustisk gitarr Spanien, längd 102 cm, svart fodral

Värdering: 50

Bud: 160 SEK

BORDSLAMPA porslin Total H:44 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Esse Poggats Halvhornskniv Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 3 500

Bud: 2 800 SEK

Akustisk gitarr Spanien, längd 85 cm

Värdering: 50

Bud: 110 SEK

FISKERULLE Abumatic 145

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Tore Sunna Halvhornskniv Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 2 000

Bud: 1 600 SEK

Värdering: 3 000

Bud: 1 600 SEK

Väggpendyl, förgylld, Holmia, höjd 51 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

GLÖDLAMPA Audi

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Värdering: 1 500

Bud: 1 000 SEK

Linnehanddukar 12 + 8 + 1 st

Värdering: 50

Bud: 325 SEK

DRAGLEKSAK häst L:16 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Värdering: 2 000

Bud: 1 500 SEK

Anders Sunna Halvhornskniv Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 3 000

Bud: 3 600 SEK

Slutar om 6 minuter

Skruvdragare med tillbehör Parkside, mått väska 42 cm x 30 cm

Värdering: 50

Bud: 130 SEK

Slutar om 6 minuter

MJÖLKHÄMTARE H:27 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 6 minuter

Lars Levi Sunna Halvhornskniv Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 700 SEK

Slutar om 7 minuter

Pianodragspel, Walter Special 40 Hagström bredd 38 cm

Värdering: 50

Bud: 375 SEK

Slutar om 7 minuter

BORDSUR Junghans H:26 cm (fungerar ej)

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 7 minuter

Knivar 1900-tal (2st)

Värdering: 1 000

Bud: 700 SEK

Slutar om 7 minuter

Rotkorg / Rotslöjd 1900-tal

Värdering: 1 200

Bud: 450 SEK

Slutar om 8 minuter

Glättestenar 3 st

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Slutar om 8 minuter

BARNBÖCKER Astrid Lindgren

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 8 minuter

Anders Fankki Halsband Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 9 minuter

FAT Gustavsberg studio 15,5*12 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK

Slutar om 9 minuter

Handväska Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 350 SEK

Slutar om 9 minuter

BOK Värmland

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Slutar om 10 minuter

Halvhornskniv Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 800 SEK

Slutar om 10 minuter

Thore Sunna Saltflaska Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 3 000

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 11 minuter

LJUSLYKTA Royal Krona H:9 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Slutar om 11 minuter

Folke Almlöf Skulptur Trä 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 12 minuter

LINREPA & KARDOR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 12 minuter

Handväska Sameslöjd Tennbroderi 1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 13 minuter

TRÄSTOP & TRÄSKÅL D:26 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 13 minuter

Handväska Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Slutar om 14 minuter

REMMARE 7st.H:20 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Slutar om 14 minuter

Nils Olof Wallin Kniv 1900-tal

Värdering: 2 500

Bud: 1 800 SEK

Slutar om 14 minuter

Sven-Åke Risfjell Ceremonitrumma Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 12 000

Bud: 8 000 SEK

Slutar om 15 minuter

BÖCKER uppslagsbok, läkarbok och måleri

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 15 minuter

Kjell Bergqvist Skulptur Trä "Renrajd" 1900-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 16 minuter

TAVLOR 6st. tryck Clas Casperson Rammått 13*11 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Slutar om 16 minuter

Martin Stenström Träskulptur 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 16 minuter

Svante Larsson Halvhornskniv 1900-tal

Värdering: 6 000

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 17 minuter

SKÅLAR, VISP & GARNINRINGAR Största skålen Jens P Leek, Glasets hus i Orrefors 8*30*30 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 minuter

Lars Ivan Lampa Halvhornskniv Sameslöjd 1979

Värdering: 5 000

Bud: 700 SEK

Slutar om 18 minuter

LINREPA/LINHÄCKLA

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 minuter

Halvhornskniv "SN" Sameslöjd 1989

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 19 minuter

KAMEROR Canon EOS33, EOS350D & OBJEKTIV Minolta

Värdering: -

Bud: 550 SEK

Slutar om 19 minuter

Halvhornskniv "HB" 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 800 SEK

Slutar om 19 minuter

Ask med lock "NS" Sameslöjd 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 20 minuter

KONDUKTÖRSBÖSSA

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 20 minuter