Produkter

Samtliga kategorier
18735st objekt

Lisa Larson Väggplatta "Drabant 4" 1900-tal

Värdering: 1 200

Bud: 1 300 SEK

Rosenthal Figurin Flamingo Porslin 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Lisa Larson Lejon och Fågel Stengods 1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 500 SEK

Lisa Larson Figurin "Mia" Stengods 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 900 SEK

Lisa Larson Ljuslykta "Skärgårdsbåt" Stengods Gustavsberg

Värdering: 1 200

Bud: 1 200 SEK

Stig Lindberg "Comedia" Karott 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Muminmuggar 1900-2000-tal (6 st)

Värdering: 1 200

Bud: 1 400 SEK

Lisa Larson Ljusstake "Medaljong" Gustavsberg 1960-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 400 SEK

Lisa Larson Figurin "Bullterrier" Gustavsberg 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 900 SEK

Lisa Larson Väggrelief Gustavsberg 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 1 400 SEK

Inkeri Seppälä Kaffeservis "Taika" Arabia Finland 1970-tal (23 delar)

Värdering: 1 200

Bud: 700 SEK

Lisa Larson Figuriner Stengods Luciatåg "Advent" 1900-tal (4 st)

Värdering: 2 000

Bud: 2 200 SEK

Lladro Figurin Stengods Spanien 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 250 SEK

Slutar om 6 minuter

Bertil Lundgren Skål Keramik Rörstarnd 1970-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter

Peter Ipsen Enke Vas Keramik 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 7 minuter

Hundar Keramik 1900-tal (3 st)

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 minuter

Nils Emil Lundström Servis Rörstrand "Ostindia" 1900-tal (28 delar)

Värdering: 3 000

Bud: 1 400 SEK

Slutar om 9 minuter

Jens Harald Quistgaard Teservis "Relief" Stengods 1900-tal (43 delar)

Värdering: 4 000

Bud: 750 SEK

Slutar om 9 minuter

Lisa Larson 1931-2024 "Susanna" Skulptur 1900-tal

Värdering: 7 000

Bud: 11 000 SEK

Slutar om 10 minuter

Lisa Larson 1931-2024 "Afrikansk kvinna med barn" Skulptur 1900-tal

Värdering: 3 000

Bud: 3 800 SEK

Slutar om 11 minuter

Hans Hedberg 1917-2007 Skulptur "Ägg" 1900-tal

Värdering: 6 000

Bud: 4 800 SEK

Slutar om 11 minuter

Hans Hedberg 1917-2007 Vas Stengods 1900-tal

Värdering: 3 000

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 12 minuter

POSTFACK i ek, 1900 talets mitt. H: 160x 129x 22cm (slitage, fläckar)

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Slutar om 13 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 1 900 SEK

Slutar om 13 minuter

Litografi & tryck, största mått 72 cm x 52 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 minuter

Värdering: 1 500

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 14 minuter

Sven Wejsfelt Stengods Vas 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 14 minuter

Glas 17+1 Kosta Boda "Mubod", högsta 12 cm

Värdering: 50

Bud: 225 SEK

Slutar om 15 minuter

HYLLSYSTEM för vägg, fanerat i teak, med skåp & lådor, H: 188x 145x 31cm totalt (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Slutar om 15 minuter

Stig Lindberg Vas Unik Studio Stengods 1900-tal

Värdering: 6 000

Bud: 2 400 SEK

Slutar om 15 minuter

Juicepress Philips, höjd 40 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Slutar om 16 minuter

Sigvard Bernadotte Servis "Golden sun" Bing & Grøndahl 1900-tal (38 delar)

Värdering: 2 500

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 16 minuter

Stig Lindberg Vas "Grazia" 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

Slutar om 16 minuter

Playstation 3 + spel

Värdering: 50

Bud: 225 SEK

Slutar om 17 minuter

BYRÅ, 6-lådig, modern tillverkning, H: 84x 129x 48cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 17 minuter

Stig Lindberg Skål Unik Stengods 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 17 minuter

Parti dvd-filmer bl.a Broen

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 minuter

Lisa Larson 1931-2024 "Ägghöna" Figurin 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 18 minuter

Mette Doller Höganäs Golvvas Lergods 1900-tal

Värdering: 2 000

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 18 minuter

Parti bl.a kudde & manikyr-set största mått 60 cm x 47 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 19 minuter

VÄGGHYLLA, fanerad i teak, H: 100x 71x 21cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Slutar om 19 minuter

Rörstrand saltkar majolika omkring 1900 (2 st)

Värdering: 1 200

Bud: 400 SEK

Slutar om 19 minuter

Servisdelar Rörstrand handmålad Jenny, största diameter 18 cm

Värdering: 50

Bud: 225 SEK

Slutar om 20 minuter

Porslinsfigur "Borzoi" Cortendorf Tyskland 1900-talets första hälft

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 20 minuter

Kaffeservis 12-personer Lidköping, högsta 12 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Slutar om 21 minuter

BÅTMOTOR, Suzuki 5, bensintank medföljer. (ej funktionstestad, bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Slutar om 21 minuter

Rörstrand Skålfat majolika omkring 1900 (2 st)

Värdering: 1 200

Bud: 150 SEK

Slutar om 21 minuter

Einar Luterkort Vas Upsala Ekeby Keramik 1930-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 21 minuter

Parti textilier bl.a dukar & badlakan

Värdering: 50

Bud: 90 SEK

Slutar om 22 minuter

Ljusstakar stengods 1800/1900-tal (3 st)

Värdering: 1 000

Bud: 300 SEK

Slutar om 22 minuter

Parti brickor & underlägg, största mått 45 cm x 31 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 23 minuter

GOLVLAMPA Öba, 1900 talets mitt. H: 145cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Slutar om 23 minuter

Tedosor med Lock Porslin Dresden 1900-tal (2 st.)

Värdering: 1 500

Bud: 400 SEK

Slutar om 23 minuter

Christian Thomsen figuriner Royal Copenhagen 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 150 SEK

Slutar om 23 minuter

Jacka stl 42 Arimode

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 24 minuter

Jaqueline Jackie Lynd Servis "Nyponros" Rörstrand 1900-tal (20 delar)

Värdering: 1 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 24 minuter

Parti handarbetsmatrial bl.a knappar & tråd, längsta 40 cm

Värdering: 50

Bud: 80 SEK

Slutar om 25 minuter

FÖRVARINGSLÅDA, rotting, H: 54x 51x 51cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 25 minuter

Carl-Harry Stålhane Skålar Stengods 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 500

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 25 minuter

Karl Steiner Figuriner porslin Wallendorf Tyskland 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 25 minuter