Produkter

Samtliga kategorier
18807st objekt

Thomas Sandell Vägglampa "Droppen" 2000-tal

Värdering: 2 500

Bud: 500 SEK

Bordslampa Artemide Castore

Värdering: 2 000

Bud: 750 SEK

Göteborg

Suffragette Väggspegel / Relief Stengods 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 400 SEK

LISA LARSON, figur, giraff, ur serien "Stora Zoo", Gustavsberg

Värdering: 2 500

Bud: 3 400 SEK

Trädgårdsbord J & CG Bolinder Stockholm ca 1900

Värdering: 10 000

Bud: 11 500 SEK

Vitrinskåp Viktorianskt England 1900-talets första hälft

Värdering: 1 200

Bud: 900 SEK

LISA LARSON, figur, stengods, "Murre", Keramikstudion Gustavsberg

Värdering: 700

Bud: 550 SEK

Golvlampa Gärsnäs Orbit

Värdering: 2 000

Bud: 650 SEK

Göteborg

Vägglampa Audo Copenhagen Warren

Värdering: 1 100

Bud: 550 SEK

Göteborg

Andreas Engesvik Soffa "Tiki" Fogia 2000-tal

Värdering: 25 000

Bud: 27 000 SEK

Jahn Aaamodt Fåtöljer & fotpall "Air" Conform 2000-tal (2 st)

Värdering: 6 000

Bud: 10 500 SEK

LISA LARSON, 2 st figurer, känguru med unge, ur serien "Stora Zoo", Gustavsberg

Värdering: 2 500

Bud: 3 400 SEK

Värdering: 6 000

Bud: 4 200 SEK

Soffbord glas & aluminium 2000-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Tv-bänk Svenska Hem 2000-tal

Värdering: 1 000

Bud: 1 000 SEK

Golvlampa Ateljé Lyktan Mars - Åhus

Värdering: 1 200

Bud: 550 SEK

Göteborg

LISA LARSON, figur, noshörning, ur serien "Jura", Gustavsberg

Värdering: 2 500

Bud: 2 000 SEK

Bruno Mathsson Fåtölj "Jetson"

Värdering: 8 000

Bud: 7 200 SEK

Jacob Wagner Fåtölj "Ray" Hay Danmark 2000-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 400 SEK

Alvar Aalto Pall "X602" 1950-tal

Värdering: 15 000

Bud: 4 400 SEK

Slutar om 6 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, järv, ur serien "Skansen", Gustavsberg

Värdering: 600

Bud: 550 SEK

Slutar om 6 minuter

Bruno Mathsson dynor till Karin-fåtölj (2 st)

Värdering: 1 200

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 7 minuter

AJ Vägglampa Louis Poulsen

Värdering: 9 000

Bud: 3 800 SEK

Göteborg

Slutar om 7 minuter

Träpeidestal 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 450 SEK

Slutar om 7 minuter

Kombinationsmöbel Trä 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 8 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, räv, ur serien "Skansen", Gustavsberg

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 8 minuter

Karmstolar Mässing 1980-tal USA (2 st)

Värdering: 3 000

Bud: 400 SEK

Slutar om 9 minuter

Bord Mässing & glas 1980-tal USA

Värdering: 1 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 9 minuter

Karmstol Miranda Of Sweden 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 300 SEK

Slutar om 10 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, björn, ur serien "Lill-Skansen", Gustavsberg

Värdering: 500

Bud: 350 SEK

Slutar om 10 minuter

Arnold Madsen (Tillskriven) Gungstol ”Muslinge”/”Clam chair” Danmark 1950-tal

Värdering: 30 000

Bud: 16 000 SEK

Slutar om 11 minuter

Alf Svensson Stol "Teve" Ljungs Industrier AB 1950-tal

Värdering: 2 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 11 minuter

Folke Ohlson Fåtöljer "Ascot" Dux 1950/60-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 12 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, bulldog, ur serien "Kennel", Gustavsberg

Värdering: 400

Bud: 300 SEK

Slutar om 12 minuter

Spegel och Konsolbord Kålmårdsmarmor 1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 800 SEK

Slutar om 13 minuter

Johannes Andersen Soffbord Trensum 1960-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 14 minuter

Axel Larsson Byrå Swedish Modern Bodafors 1940/50-tal

Värdering: 1 500

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 14 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, "Murre", Gustavsberg Studio, signerad och med studiohand

Värdering: 1 500

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 14 minuter

Marit Stigsdotter "Allegro" barstolar Stolab 2000-tal (2 st)

Värdering: 1 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 minuter

Foersom & Hiort-Lorenzen Fåtöljer "Partner / EJ-70" Erik Jørgensen Danmärk 2000-tal

Värdering: 2 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 16 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, isbjörn, ur serien "Skansen", Gustavsberg

Värdering: 1 500

Bud: 800 SEK

Slutar om 16 minuter

Eero Aarnio stolar "Polaris" 1900-tal (10 st)

Värdering: 1 200

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 16 minuter

Ståbord "Classic Marmor" Byarums Bruk 1900-tal (2 st)

Värdering: 3 000

Bud: 2 000 SEK

Slutar om 17 minuter

Ewa Wrangel & Lars-Göran Nilsson Hallmöbel 1960/70-tal (2 delar)

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, "Charlotta", ur serien "ABC-flickor", Gustavsberg

Värdering: 3 000

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 18 minuter

Fotpall Bröderna Andersson 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 18 minuter

Carl Malmsten Karmstolar "Herrgården" (2 st)

Värdering: 3 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 19 minuter

Josef Frank Vägghylla "2085" Firma Svenskt Tenn 1900-tal

Värdering: 5 000

Bud: 850 SEK

Slutar om 20 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, "Måns", Keramikstudion Gustavsberg

Värdering: 2 500

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 20 minuter

Ib Kofod-Larsen Fåtölj "Kandidaten" Danmark 1960-tal

Värdering: 10 000

Bud: 6 400 SEK

Slutar om 21 minuter

Gunilla Allards Fåtöljer "Cinema" Lammhult 1996 (2 st)

Värdering: 8 000

Bud: 6 000 SEK

Slutar om 21 minuter

Fåtöljer "Little Egg Chair" Pastoe Nederländerna 1960-tal (2 st)

Värdering: 5 000

Bud: 1 200 SEK

Slutar om 22 minuter

LISA LARSON, figur, flodhäst, ur serien "Stora Zoo", Gustavsberg

Värdering: 2 000

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 22 minuter

Philippe Starck Stolar "Miss Trip" Kartell Italien 1990-tal (2 st)

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 23 minuter

Göran Malmvall Hörnskåp "KA72" Karl Andersson & Söner 1900-tal

Värdering: 3 000

Bud: 750 SEK

Slutar om 23 minuter

Carl Malmsten Karmstolar "Visingsö" 1900-tal (3 st)

Värdering: 1 200

Bud: 0 SEK

Slutar om 24 minuter

LISA LARSON, figur, stengods, "Brunbjörn maxi" ur serien "Skansen", Keramikstudion Gustavsberg

Värdering: 1 200

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 24 minuter

Fåtölj "Bamse" (kopia) 1950-tal

Värdering: 8 000

Bud: 7 000 SEK

Slutar om 25 minuter

Soffa Rokokostil 1940/50-tal

Värdering: 2 000

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 25 minuter

Porslinsfiguriner Bing & Grøndahl 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 26 minuter