Produkter

Samtliga kategorier
18688st objekt

Parti dekorationsföremål bl.a stenar & pysselmatta, största mått 40 cm x 40 cm

Värdering: 50

Bud: 70 SEK

Birger Åström Skulptur Stengods 1900-tal

Värdering: 2 000

Bud: 1 500 SEK

Lisa Larson Skulpturer Stengods "Murre" 1900-tal (2 st)

Värdering: 1 500

Bud: 1 800 SEK

Parti plåtburkar, högsta 20 cm

Värdering: 50

Bud: 70 SEK

PINNSTOL, sitthöjd: 45cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Helmer Ringström Kaffefat "Daisy Sphinks" 1960-tal (6 st)

Värdering: 3 000

Bud: 200 SEK

Element 2 st, högsta 82 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Royal Dux porslinsfigur Tjeckoslovakien 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Carl-Harry Stålhane Hänkelvas 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 550 SEK

Parti bl.a köks-set största mått 36 cm x 25 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

SÄNGBORD, rokokostil, 1900 talets mitt. H: 70x 39x 31cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Carl-Harry Stålhane Unik Fat Stengods 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Stormkök Trangia, mått låda 22 cm x 22 cm

Värdering: 50

Bud: 80 SEK

Ostkupa Jasperware Wedgewood 1800-tal (Tillskriven)

Värdering: 2 000

Bud: 350 SEK

Rörstrand "Herrgårdsjul" Grötskål och Kanna 1910/1920-tal (2st)

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Parti speglar & ramar, största mått 45 cm x 68 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

GOLVSPEGEL 1900 talets mitt. H: 134cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Lisa Larson "Thailändska" Skulptur 1900-tal

Värdering: 2 500

Bud: 2 400 SEK

Parti köksföremål mestadels bestick, största mått 56 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Lladro Nao "Hund med släde och barn" figural porslinsgrupp 1900-tal

Värdering: 2 500

Bud: 1 200 SEK

Parti glas bl.a kaffekannor & ishink, högsta 30 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

TAVLA, tryck, 40x120cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Lladro Nao "Professor" figural porslinsgrupp 1900-tal

Värdering: 1 500

Bud: 100 SEK

Lladro Nao "Christopher Columbus" figural porslinsgrupp 1900-tal

Värdering: 2 000

Bud: 1 000 SEK

Väggvitrinskåp med belysning, höjd 68 cm bredd 67 cm

Värdering: 50

Bud: 160 SEK

Lladro Nao "Flicka på parkbänk" figural porslinsgrupp 1900-tal

Värdering: 2 500

Bud: 100 SEK

Elgitarr Cort Les Paul längd 97 cm

Värdering: 50

Bud: 375 SEK

BARSTOLAR paret, H: 77cm (fläckar förekommer)

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Figurin Porslin "Return to La Mancha" Lladro Spanien

Värdering: 10 000

Bud: 550 SEK

Lisa Larson 1931-2024 "Syskon" Skulptur 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 6 minuter

Parti äldre föremål bl.a sadel & lampskärmar, största mått 39 cm

Värdering: 50

Bud: 110 SEK

Slutar om 6 minuter

Mari Simmulson Figurin "Balinesiska" Keramik 1900-tal

Värdering: 5 000

Bud: 8 000 SEK

Slutar om 7 minuter

Mangelbräda, skånka & skäkteträ, 1800-tal, originalmålat

Värdering: 50

Bud: 250 SEK

Slutar om 7 minuter

KORGAR 2st, flätade, H: 26x 47x 36cm största

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Slutar om 7 minuter

Gunvor Olin-Grönqvist Väggrelief Arabia Finland 1970-tal

Värdering: 800

Bud: 700 SEK

Slutar om 7 minuter

Lisa Larson 1931-2024 Katter "Murre" (3 st)

Värdering: 1 200

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 8 minuter

Kniv Kershaw Japan, längd utfälld 21 cm

Värdering: 50

Bud: 400 SEK

Slutar om 8 minuter

Lisa Larson 1931-2024 Katt "Mia" 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 9 minuter

Verkstadshurts med påbyggnad, med innehåll, höjd 120 cm, bredd 48 cm, djup 46 cm

Värdering: 50

Bud: 140 SEK

Slutar om 9 minuter

NÄVERKORG, H: 25x 47x 28cm

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Slutar om 9 minuter

Lladro Nao Figuriner Porslin Spanien 1980-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 150 SEK

Slutar om 10 minuter

Förvaringskåp med innehåll, höjd 138 cm, bredd 44 cm, djup 55 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Slutar om 10 minuter

P-A Sandström Skulptur Konstmassa

Värdering: 800

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 10 minuter

Kristina Nilsdotter Skulptur Lera 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 11 minuter

Parti bl.a mortlar & ljusstakar, högsta 17 cm

Värdering: 50

Bud: 225 SEK

Slutar om 11 minuter

EL-MANGEL Cylinda, 2 vals. valsbredd: 60cm (slitage, fläckar)

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Slutar om 11 minuter

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 minuter

Trimmer Partner, bensindriven, längd 130 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 12 minuter

Kristina Nilsdotter Väggskulptur 2010

Värdering: 1 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 minuter

Lisa Larson Väggplatta "Elefant" 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 1 100 SEK

Slutar om 13 minuter

Vinställ, mått 100 cm x 103 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Slutar om 13 minuter

SOUNDBAR Yamaha Yas-101. B:90cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 13 minuter

Gudmar Olovson 1936-2017 Skulptur 1900-tal

Värdering: 4 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 14 minuter

Trycksprutor 2 st, högsta 48 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 14 minuter

Skulptur "Noshörning" Brons 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 600 SEK

Slutar om 14 minuter

Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

Värdering: 3 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 minuter

Kompressor KGK, mått 43 cm x 50 cm

Värdering: 50

Bud: 160 SEK

Slutar om 15 minuter

BLOMBORD i rotting med glasskiva. H:70x 103x 27cm utan spaljé. (spaljé lös)

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Slutar om 15 minuter

Värdering: 3 000

Bud: 3 000 SEK

Slutar om 16 minuter

Parti bl.a skrin & sparbösser, längsta 17 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 16 minuter