Produkter

Samtliga kategorier
17406st objekt

Utagawa Kunisada I (Toyokuni III) 1786-1864 Träsnitt

Värdering: 1 000

Bud: 700 SEK

Utagawa Kuniyoshi 1798-1861 Träsnitt Japan

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Skrivbordslampa Flos Archimoon Soft

Värdering: 2 500

Bud: 100 SEK

Göteborg

Bengt Lindström 1925-2008 Etsning med akvatint

Värdering: 1 500

Bud: 750 SEK

Utagawa Kunisada I (Toyokuni III) 1786-1864 Träsnitt Japan

Värdering: 1 000

Bud: 700 SEK

Bengt Lindström 1925-2008 Färglitografi

Värdering: 1 500

Bud: 100 SEK

Utagawa Toyokuni 1769-1825 Träsnitt Japan

Värdering: 800

Bud: 600 SEK

Tidningen Rekord Nr 37 1958 (Pelé)

Värdering: 8 000

Bud: 1 100 SEK

Taklampa Northern Illusion

Värdering: 5 000

Bud: 550 SEK

Göteborg

Ulf Forsberg Foto

Värdering: 800

Bud: 100 SEK

Ulf Forsberg foto

Värdering: 1 000

Bud: 150 SEK

Minox Riga Spionkamera / Miniatyrkamera 1938

Värdering: 5 000

Bud: 1 000 SEK

Hasselblad 500c/m Med objektiv & tillbehör 1900-tal

Värdering: 6 000

Bud: 12 000 SEK

Golvlampa Nybro Armatur NAFA

Värdering: 1 000

Bud: 350 SEK

Göteborg

Ulf Forsberg Fotografi

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Thierry Vanhuysse Foto Cobra Art Company 2018

Värdering: 4 000

Bud: 200 SEK

Canon E-P Rangefinder Kamera Japan 1950-tal

Värdering: 3 000

Bud: 800 SEK

Slutar om 6 minuter

Voigtländer & John Objektiv Österrike 1862

Värdering: 6 000

Bud: 2 600 SEK

Slutar om 6 minuter

Taklampa Tom Dixon Etch Web

Värdering: 7 000

Bud: 2 300 SEK

Göteborg

Slutar om 7 minuter

Ulf Forsberg Fotografi

Värdering: 1 000

Bud: 100 SEK

Slutar om 7 minuter

Ulf Forsberg Fotografi

Värdering: 1 000

Bud: 350 SEK

Slutar om 8 minuter

Rollei Magic Prontormat-S Franke & Heidecke 1960-tal

Värdering: 2 000

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 8 minuter

Miniatyrkamera Konan-16 Automat 1950-tal

Värdering: 1 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 9 minuter

Nikonos-V med objektiv och tillbehör 1983

Värdering: 6 000

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 10 minuter

Taklampa Fritz Hansen Caravaggio P2

Värdering: 2 500

Bud: 1 100 SEK

Göteborg

Slutar om 10 minuter

Kiev 60 Kamera med objektiv Ukraina 1980/1990-tal

Värdering: 3 000

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 11 minuter

Budoirdockor Frankrike 1920-30-tal (2 st)

Värdering: 1 500

Bud: 600 SEK

Slutar om 11 minuter

Samling Dockor 1900-tal (7 st.)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 12 minuter

Michael Kors Axelremsväska "Selma" 2000-tal

Värdering: 800

Bud: 700 SEK

Slutar om 13 minuter

Taklampa Tom Dixon Copper

Värdering: 2 000

Bud: 1 000 SEK

Göteborg

Slutar om 13 minuter

Hermès Loafers Skinn

Värdering: 2 500

Bud: 250 SEK

Slutar om 13 minuter

Ferragamo Salvatore Skor Skinn

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 14 minuter

Marc By Marc Jacobs Stövletter

Värdering: 1 000

Bud: 250 SEK

Slutar om 15 minuter

Ralph Lauren Väska 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 900 SEK

Slutar om 15 minuter

Taklampa Santa & Cole GT5

Värdering: 2 500

Bud: 600 SEK

Göteborg

Slutar om 16 minuter

Folkdräkt Västerbotten 1900-tal

Värdering: 3 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 16 minuter

The Bridge Axelväska Läder 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 17 minuter

Väggtelefon Telegrafverkets verkstad Nynäshamn 1900-talets början

Värdering: 1 000

Bud: 600 SEK

Slutar om 18 minuter

Hattask Wilh. Schaumans Fanerfabrik Finland 1900-talets första hälft

Värdering: 800

Bud: 300 SEK

Slutar om 18 minuter

Taklampa Brokis Knot Disco

Värdering: 8 000

Bud: 1 600 SEK

Göteborg

Slutar om 19 minuter

Timo Sarpaneva 1926-2006 Gjutjärnsgryta

Värdering: 2 000

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 19 minuter

Dalahästar 1900-tal (6 st.)

Värdering: 1 000

Bud: 650 SEK

Slutar om 20 minuter

Kopparkannor 1800/1900-tal (3 st)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 20 minuter

Sänghimmel smide Frankrike 1800-tal

Värdering: 1 200

Bud: 1 300 SEK

Slutar om 21 minuter

Bukett Blommor och Fågel Trä 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 22 minuter

Taklampa GUBI Semi Pendel 47

Värdering: 3 000

Bud: 1 300 SEK

Göteborg

Slutar om 22 minuter

The Syntax Lamp Fotogenlampa Mässing 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 400 SEK

Slutar om 22 minuter

Trädgårdsurnor Gjutmassa 1900-tal (2 st.)

Värdering: 1 500

Bud: 650 SEK

Slutar om 23 minuter

Gnistskydd 1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 0 SEK

Slutar om 24 minuter

Samling Föremål Mässing 1900-tal (4 st)

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

Slutar om 25 minuter

Bordslampa Nybro Armatur NAFA

Värdering: 500

Bud: 200 SEK

Göteborg

Slutar om 25 minuter

Samling Tennföremål 1900-tal (5 st.)

Värdering: 800

Bud: 0 SEK

Slutar om 25 minuter

Ikon Ryssland 1900-tal

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 26 minuter

Barncykel 1800-tal

Värdering: 1 000

Bud: 500 SEK

Slutar om 27 minuter

Brevpress / Skrivbordsställ Brons 1800/1900-tal

Värdering: 1 000

Bud: 700 SEK

Slutar om 27 minuter

Bordslampa Ateljé Lyktan Knubbling

Värdering: 2 500

Bud: 1 300 SEK

Göteborg

Slutar om 28 minuter

Krus Keramik 1800/1900-tal

Värdering: 800

Bud: 500 SEK

Slutar om 28 minuter

Dörrkläppar i mässing 1900-tal (2 st)

Värdering: 800

Bud: 600 SEK

Slutar om 29 minuter

Ljusstakar Skultuna No 80 1900-tal (3 st)

Värdering: 800

Bud: 1 000 SEK

Slutar om 29 minuter

Samling Majblommor 1913-1995

Värdering: 1 200

Bud: 200 SEK

Slutar om 30 minuter