Bilder Lars Pirak, liten skål med sked, renhorn, signerad med bomärke

Lars Pirak, liten skål med sked, renhorn, signerad med bomärke

1600 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

STOLAR, 1 par, Gärsnäs, samtida

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 8 timmar 55 minuter

STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal

Värdering: 1 200

Bud: 800 SEK

Slutar om 8 timmar 57 minuter

Skolplanscher, Fiskar

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Slutar om 8 timmar 57 minuter

Förstärkare, Yamaha DSP-A3090

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Slutar om 8 timmar 58 minuter