Auktioner Keramik & Porslin Fat, Flora Danica, Royal Copenhagen, modell 20/3528

Bilder Fat, Flora Danica, Royal Copenhagen, modell 20/3528

Fat, Flora Danica, Royal Copenhagen, modell 20/3528

4200 SEK

Värdering: 8 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

BROSCH, 18k guld, vikt ca 7,9 g

Värdering: 5 000

Bud: 3 800 SEK

PÄRLCOLLIER, odlade pärlor, silverlås, 1900-talets andra hälft

Värdering: 800

Bud: 200 SEK

FAT, glas, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

DRÄKT, dam, Escada, 1980-/90-tal, strlk ca 38

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter