Bilder 4 stolar, Lilla Åland, Carl Malmsten

4 stolar, Lilla Åland, Carl Malmsten

4700 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Färglitografi Francois Arnal (1924-2012), komposition. Signerad, numrerad 10/70, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 50x65 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Samekniv Sign EP. Längd: 29 cm

Värdering: -

Bud: 1 100 SEK

Figuriner m.m.

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Ångermanland

Färglitografi Hans Arnold (1925-2010), Sverige. Signerad, numrerad 191/200, daterad -77, Sweet georgia. Färglitografi, bildmått: 49x38 cm, yttermått inklusive ram: 68x56 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK