Bilder Taklampa Santa & Cole GT6

Taklampa Santa & Cole GT6

850 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Naturfärgad taklampa från Santa & Cole. Modellen heter GT6 och är designad av Miguel Milá. GT6 har en unik lampskärm av handgjorda bomullsband, som både är klassisk och dramatisk i sin design. När lampan är påslagen ger den ett varmt mysigt ljus till omgivningen.

Lampan är i bra skick men vanligt slitage förekommer.

Rekomo Auctions

Flöjelbergsgatan 11-13
431 37 Mölndal
Göteborg

auctions@rekomo.se
010-3333 111

Kamera Voigtländer Perkeo II

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Richard Lindh Arabia kaffeservis, 12 delar

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Royal Albert "Val D'or" kaffeservis, 44 delar

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Tavlor "Le Bon Ton" 2 stycken

Värdering: -

Bud: 50 SEK