Bilder Hjalmar Kröger Olja på pannå
Landskapsmotiv
Signerad: H Kröger
Mått på pannå: 53 x 45 cm
Mått inkl ram: 61 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Hjalmar Kröger Oil on panel
Landscape motifs
Signed: H Kröger
Dimensions of panel: 53 x 45 cm
Dimensions including frame: 61 x 52 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Slutar om 17 timmar 42 minuter