Bilder Peter Borotinskij Olja på duk

Peter Borotinskij Olja på duk

4000 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Peter Borotinskij född 1948
Landsbygd
Signerad: Peter Borotinskij
Daterad: 1991

Mått på duk: 80 x 70 cm
Mått inkl ram: 92,5 x 83 cm

Peter Borotinskij Oil on canvas

Peter Borotinskyi born in 1948
Countryside
Signed: Peter Borotinsky
Dated: 1991

Dimensions of canvas: 80 x 70 cm
Dimensions including frame: 92.5 x 83 cm

Condition report: No remarks

FILMPLANSCH 66*33 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

parti BÖCKER mat

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FILMPLANSCH 46*31 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK

parti LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 0 SEK