Bilder Clara Salander Färglitografi
Konstnär född: 1922
"Lycksele"
Signerad med blyerts: Clara Salander
Numrerad: 225/225
Mått bildyta: 42 x 30 cm
Mått inkl ram: 65 x 55 cm
Konditionsrapport: Något vågigt papper, inga övriga anmärkningar, inga övriga anmärkningar
Artist born: 1922
"Lycksele"
Signed in pencil: Clara Salander
Numbered: 225/225
Image area dimensions: 42 x 30 cm
Dimensions including frame: 65 x 55 cm
Condition report: Some wavy paper, no other remarks, no other remarks
Slutar om 3 timmar 6 minuter
Slutar om 3 timmar 6 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 7 minuter