Bilder Tv-bänk Svenska Hem 2000-tal

Tv-bänk Svenska Hem 2000-tal

3800 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Mediabänk i ekfanér med vitlackerade luckor
Skåpknoppar i ek

Höjd: 58,5 cm
Längd: 180 cm
Djup: 40 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, mindre repor och märken, inga övriga anmärkningar

TV bench "Swedish Home" 2000s

Media bench in oak veneer with white lacquered doors
Cabinet knobs in oak

Height: 58.5 cm
Length: 180 cm
Depth: 40 cm

Condition report: Minor use wear, minor scratches and marks, no other remarks

Diverse väskor, smycken m.m.

Värdering: -

Bud: 80 SEK

Tekanna, Kina

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Taklampa, Jugend

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Silverföremål

Värdering: -

Bud: 1 800 SEK