Bilder Herman Norgren Gouache på papper

Herman Norgren Gouache på papper

Värdering: 800 SEK

Landskapsmotiv
Signerad: Herman Norgren
Datum: 1942

Mått på papper: 25 x 17,5 cm
Mått inkl ram: 34 x 27 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Herman Norgren Gouache on paper

Landscape motifs
Signed: Herman Norgren
Date: 1942

Dimensions on paper: 25 x 17,5 cm
Dimensions including frame: 34 x 27 cm

Condition report: Minor age-based wear, no other remarks

Bordsgaffel, Tornedal, Co Persson, silver

Värdering: 200

Bud: 400 SEK

Norrbotten

Rullator Dolomite Opal Futura 600

Värdering: -

Bud: 225 SEK

19st kaffeskedar, Tornedal, silver

Värdering: 1 200

Bud: 1 780 SEK

Norrbotten

Telefunken radiogrammofon, 9968 VG

Värdering: -

Bud: 0 SEK