Bilder Stina Sunesson 1925-1999 Färglitografi
Gårdsvy
Signerad: Stina Sunesson
Numrerad: 182/360
Mått bildyta: 62 x 44 cm
Mått inklusive ram: 76 x 65 cm
Konditionsrapport: Slitage på ram, inga övriga anmärkningar
Stina Sunesson 1925-1999 Color Lithography
Farm view
Signed: Stina Sunesson
Numbered: 182/360
Image area dimensions: 62 x 44 cm
Dimensions including frame: 76 x 65 cm
Condition report: Wear on frame, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 57 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 59 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 2 timmar 1 minut