Bilder Barbro K Poggats Blandteknik / Collage
Konstnär född: 1965
Komposition med ren
Signerad: BK Poggats
Daterad: 1998
Numrerad: HC
Mått på bildyta: 19,5 x 15 cm
Mått inkl ram: 33 x 27 cm
Barbro K Poggats Mixed media / Collage
Artist born: 1965
Composition with reindeer
Signed: BK Poggats
Dated: 1998
Numbered: HC
Image area dimensions: 19.5 x 15 cm
Dimensions including frame: 33 x 27 cm
Condition report: No comments
Slutar om 1 timme 57 minuter
Slutar om 1 timme 57 minuter