Bilder Oidentifierad konstnär Olja på papper
Komposition med fiskar
Otydligt signerad
Daterad: 1954
Mått på papper: 45 x 36 cm
Mått inkl ram: 62 x 54 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Unidentified artist Oil on paper
Composition with fishes
Indistinctly signed
Dated: 1954
Dimensions of paper: 45 x 36 cm
Dimensions including frame: 62 x 54 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Slutar om 14 timmar 53 minuter