Bilder Väggtextil / textiltryck Lini of Sweden 1960/70-tal
Väggtextil / textiltryck Lini of Sweden 1960/70-tal
"Soluppgång"
Märkt: Design Lini of Sweden
Monogramsignerad: OLM
Mått: 147 x 97 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Wall textile / textile print Lini of Sweden 1960s/70s
"Sunrise"
Marked: Design Lini of Sweden
Monogram signed: OLM
Dimensions: 147 x 97 cm
Condition report: Minor age-based wear, no other remarks