Bilder Väggtextil / textiltryck Lini of Sweden 1960/70-tal

Väggtextil / textiltryck Lini of Sweden 1960/70-tal

950 SEK

Värdering: 1 000 SEK

"Soluppgång"
Märkt: Design Lini of Sweden
Monogramsignerad: OLM

Mått: 147 x 97 cm

Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar

Wall textile / textile print Lini of Sweden 1960s/70s

"Sunrise"
Marked: Design Lini of Sweden
Monogram signed: OLM

Dimensions: 147 x 97 cm

Condition report: Minor age-based wear, no other remarks

Mikrovågsugn LG, 1200W

Värdering: -

Bud: 50 SEK

5st skålar, rotslöjd / rotarbete

Värdering: 1 000

Bud: 580 SEK

Norrbotten

Butikssnurra glasögon, Pairilux

Värdering: -

Bud: 125 SEK

Skål, rotslöjd / rotarbete

Värdering: 500

Bud: 420 SEK

Norrbotten