Bilder Hag Hans Engstedt Färglitografi
Hag Hans Engstedt född: 1949
"Nu är upptaget nära"
Signerad med blyerts: HagHans Engstedt
Numrerad: 223/280
Mått bildyta: 46 x 31 cm
Löst blad
Hag Hans Engstedt Color lithography
Hag Hans Engstedt born: 1949
"The kill is near"
Signed in pencil: HagHans Engstedt
Numbered: 223/280
Image area dimensions: 46 x 31 cm
Loose leaf
Condition report: No remarks
Slutar om 9 timmar 14 minuter
Slutar om 9 timmar 15 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 9 timmar 15 minuter