Bilder Ete Rauff Ring och Örhängen Silver 1900-tal

Ete Rauff Ring och Örhängen Silver 1900-tal

1000 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Ring med matchande par örhängen i silver med förgyllda detaljer.
Stämplade: Rauff

Inre diameter ring: 15,5 mm
Diameter örhängen: 12 mm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Ete Rauff Ring and Earrings Silver 20th Century
Ring and matching pair of earrings in silver with gilded details.
Stamped: Rauff

Inner diameter ring: 15.5 mm
Diameter earrings: 12 mm

Condition: Minor usage wear, no other remarks

TRÄNINGSVÄSKA Babolat (racketsport) Ca. 75*35*30 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

BESTICK äldre & VÄGGMASK H:35 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

PLÅTSKRIN 15*33*19 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FOTOGENKÖK Primus No 1.S:or, No 5.S:or (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 300 SEK