Bilder Samling Kaffeskedar / Teskedar Silver 1900-tal (35 st)
Samling olika teskedar tillverkade av silver med renhetsgrad 830/1000.
Stämplade.
Längd: 11-16 cm
Total vikt: 380 gram
Konditionsrapport: Flertalet delar med personligt monogram, Repor & bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Collection Coffee spoons / Tea spoons Silver from the 20th century (35 pcs.)
Collection of different teaspoons made of silver with a purity of 830/1000.
Stamped.
Length: 11-16 cm
Total weight: 380 grams
Condition report: Several parts with personal monogram, Scratches & wear, No other remarks.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK