Bilder Lampskärmar Glas 1900-tal (2st)
Konformade lampskärmar i sandblästrat glas
Höjd: 24 cm
Diameter nedtill: 21 cm
Diameter upptill: 8,5 cm
Konditionsrapport: Minde åldersbaserat slitage, mindre nagg vid övre mynning, inga övriga anmärkningar
Lampshades Glass 20th century (2pcs)
Cone shaped lampshades in sandblasted glass
Height: 24 cm
Diameter at the bottom: 21 cm
Diameter at the top: 8.5 cm
Condition report: Minor age-based wear, minor chip at upper mouth, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 8 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 10 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 12 minuter