Bilder Bengt Källgren & Per Sundstedt taklampa "Trix Transformator" Zero 1990-tal

Bengt Källgren & Per Sundstedt taklampa "Trix Transformator" Zero 1990-tal

500 SEK

Värdering: 1 200 SEK

Taklampa med tre stycken ställbara och flyttbara spotlights med magnetfästen
Plafond tillverkad i borstat stål
Formgiven: 1989
Ej funktionstestad

Diameter: 21 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, mindre repor och märken, inga övriga amärkningar

Bengt Källgren & Per Sundstedt ceiling lamp "Trix Transformer" Zero 1990s

Ceiling lamp with three adjustable and movable spotlights with magnetic fasteners
Plafond made of brushed steel
Designed: 1989
Not function tested

Diameter: 21 cm

Condition report: Minor wear and tear, minor scratches and marks, no other remarks

ÄGGKOPPSSTÄLL porslin och vitmetall D:21 cm

Värdering: -

Bud: 300 SEK

FILBUNKESKÅL & SNAPSGLAS äldre

Värdering: -

Bud: 650 SEK

BORDSLAMPA Total H:39 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

SKEPPSLJUSSTAKE mässing Scandia present H:19 cm

Värdering: -

Bud: 150 SEK

Slutar om 6 minuter