Bilder Revolver Replika Rigarmi 44
Revolver replika, limmad och pluggad.
Separat frammatare medföljer
Längd: 34 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage och repor, slipningar på trä, inga övriga anmärkningar
Revolver Replica Rigarmi 44
Seperate hand included
Revolver replica, glued and plugged.
Length: 34 cm
Condition: Minor wear and scratches, wooden parts grinded down, no other remarks
Slutar om 15 timmar 14 minuter