Bilder Lars Pirak 1932-2008 Färglitografi

Lars Pirak 1932-2008 Färglitografi

1500 SEK

Värdering: 2 000 SEK

"Jokkmokks marknad"
Signerad: Lars Pirak
Numrerad: 34/320

Mått på bildyta: 73 x 29 cm
Mått med ram: 89 x 47 cm

Lars Pirak 1932-2008 Color lithograph

"Jokkmokks Market"
Signed: Lars Pirak
Numbered: 34/320

Image area dimensions: 73 x 29 cm
Dimensions with frame: 89 x 47 cm

Condition report: No remarks

DUSCHVÄGGAR oanvända i glas & aluminium. H: 195x90cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

SALONGSBORD, Karl Johan-stil, 18-1900 tal. H: 74x 135x 90cm (biten som saknas på sista bilden medföljer)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

HATTHYLLA modern tillverkning. 77x34cm (bruksslitage)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

GUNGSTOL, amerikansk modell

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter