Bilder Lars Pirak 1932-2008 Färglitografi
"Jokkmokks marknad"
Signerad: Lars Pirak
Numrerad: 34/320
Mått på bildyta: 73 x 29 cm
Mått med ram: 89 x 47 cm
Lars Pirak 1932-2008 Color lithograph
"Jokkmokks Market"
Signed: Lars Pirak
Numbered: 34/320
Image area dimensions: 73 x 29 cm
Dimensions with frame: 89 x 47 cm
Condition report: No remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 325 SEK
SALONGSBORD, Karl Johan-stil, 18-1900 tal. H: 74x 135x 90cm (biten som saknas på sista bilden medföljer)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 125 SEK