Bilder Peter Ipsen Enke Vas Keramik 1900-tal
Vas i glaserad keramik.
Stämplad: PIE 384
Höjd: 12 cm
Konditionsrapport: Mindre repor och åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Peter Ipsen Enke Vase Ceramic 20th Century
Vase made of glazed ceramic.
Stamped: PIE 384
Height: 12 cm
Condition: Minor scratches and age-based wear, no other remarks
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 74 000 SEK