Bilder Hundar Keramik 1900-tal (3 st)
Samling med tre stycken hundar i keramik.
Höjd: 27-38 cm
Konditionsrapport: Nagg, åldersbaserat slitage och repor, inga övriga anmärkningar
Ceramic dogs 20th Century (3 pcs)
Collection of three ceramic dogs.
Height: 27-38 cm
Condition: Notches, age-based wear and scratches, no other remarks
Slutar om 5 timmar 45 minuter
Slutar om 5 timmar 45 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 5 timmar 46 minuter