Bilder Halsband / Krysslänk 18K Guld 1966
Halsband / Krysslänk 18K Guld 1966
Doserad krysslänk tillverkad av 18K Guld.
Stämplad: Brofod Aktiebolaget, Falköping 1966
Längd: 46 cm
Vikt: 29,9 gram
Necklace / Cross link 18K Gold 1966
Dosed cross link made of 18K Gold.
Stamped: Brofod Aktiebolaget, Falköping 1966
Length: 46 cm
Weight: 29.9 grams
Condition report: No remarks