Bilder Ralph Lauren Väska 1900-tal

Ralph Lauren Väska 1900-tal

1 månad 24 minuter

2024-03-28 16:36

900 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Handväska i svart och brunt läder.
Brickmärkt: Ralph Lauren

Höjd: 28 cm
Längd: 36 cm

Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Ralph Lauren Hand bag 20th Century
Handbag made of black and brown leather.
Tray marked: Ralph Lauren

Height: 28 cm
Length: 36 cm

Condition: Minor usage wear, no other remarks

Karaff/flaska, såkallad fyllegubbe, keramik, 1900-talets mitt

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Sven Bolin, krus med tappkran, glaserat stengods, Höganäs, höjd 29 cm

Värdering: 300

Bud: 180 SEK

Bokhylla. Ek & Teak, 1950-60 talet.

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Erik Höglund, Kosta Boda, hänkelvas i lila glas

Värdering: -

Bud: 280 SEK