Bilder Hängsmycke 18K Guld med bergskristall 1949
Hängsmycke tillverkad av 18K Guld besatt med en bergskristall.
Stämplad.
Höjd: 34 mm
Vikt: 8,9 gram
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Pendant 18K Gold with rock crystal 1949
Pendant made of 18K Gold studded with a rock crystal.
Stamped.
Height: 34 mm
Weight: 8.9 grams
Condition report: Minor use wear, No other remarks.
Slutar om 4 timmar 21 minuter
Slutar om 4 timmar 21 minuter