Bilder Bill Olson Färglitografi
Konstnär född: 1950
Signerad: Bill Olson
Numrerad: 99/200
Mått bildyta: 40 x 30 cm
Mått på papper: 43 x 31 cm
Löst blad
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Bill Olson Color lithograph
Artist born: 1950
Signed: Bill Olson
Numbered: 99/200
Dimensions image area: 40 x 30 cm
Dimensions of paper: 43 x 31 cm
Loose paper
Condition report: No remarks.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 56 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 58 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 2 timmar