Bilder Utagawa Toyokuni 1769-1825 Träsnitt Japan
Mått bildyta: 36 x 24 cm
Mått inklusive ram: 53 x 38 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre veck, Inga övriga anmärkningar.
Utagawa Toyokuni 1769-1825 Woodcut Japan
Image area dimensions: 36 x 24 cm
Dimensions including frame: 53 x 38 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor creases, No other remarks.
Slutar om 8 timmar 30 minuter
Slutar om 8 timmar 30 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 8 timmar 31 minuter