Bilder Utagawa Kunisada I (Toyokuni III) 1786-1864 Träsnitt Japan
Utagawa Kunisada I (Toyokuni III) 1786-1864 Träsnitt Japan
Mått bildyta: 34 x 23 cm
Mått inklusive ram: 51 x 39 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Mindre veck i papper, Inga övriga anmärkningar.
Utagawa Kunisada I (Toyokuni III) 1786-1864 Woodcut / Woodblock print Japan
Image area dimensions: 34 x 23 cm
Dimensions including frame: 51 x 39 cm
Condition report: Minor wear on frame, Minor folds in paper, No other remarks.