Bilder Utagawa Kunisada I (Toyokuni III) 1786-1864 Träsnitt Japan

Utagawa Kunisada I (Toyokuni III) 1786-1864 Träsnitt Japan

1 månad 2 timmar 20 minuter

2024-03-28 16:19

700 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Mått bildyta: 34 x 24 cm
Mått inklusive ram: 50 x 39 cm

Konditionsrapport: Materialbortfall på papper, Mindre slitage på ram & mindre veck, Inga övriga anmärkningar.

Utagawa Kunisada I (Toyokuni III) 1786-1864 Woodcut / Woodblock print Japan
Image area dimensions: 34 x 24 cm
Dimensions including frame: 50 x 39 cm

Condition report: Loss of material on paper, Minor wear on frame & minor creases, No other remarks.

Bahco bultsax, No 4559-30"

Värdering: -

Bud: 260 SEK

Taklampa, glas, koppar, höjd ca 30 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

LPoch EP vinyl stor samling religiös musik

Värdering: -

Bud: 100 SEK

SÄNGBORD OCH BYRÅAR

Värdering: -

Bud: 80 SEK