Bilder Hans Hedberg 1917-2007 Vas Stengods 1900-tal

Hans Hedberg 1917-2007 Vas Stengods 1900-tal

1900 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Starkeldsfajans med spräcklig glasyr i orange & gröna toner.
Monogramsignerad: HHg
Biot Frankrike.

Höjd: 8,5 cm

Hans Hedberg 1917-2007 Vase Stoneware from the 20th century
High-fire faience with speckled glaze in orange and green tones
Monogram signed: HHg
Biot France.

Height: 8.5 cm

Condition report: No remarks

KOLVAR & FLASKA H:18 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK

MOTORSÅG Stiga SP 375 (ej funktionstestad, inga garantier)

Värdering: -

Bud: 425 SEK

SKRIVBORDSLAMPA L.S.A A.101 1900-talets mitt

Värdering: -

Bud: 80 SEK

parti HATTAR

Värdering: -

Bud: 50 SEK