Bilder Bengt Lindström 1925-2008 Etsning med akvatint
"Tänkaren"
Signerad med blyerts: Lindstrom
Numrerad: EA (Épreuve d'artiste)
Totalmått: 65 x 50 cm
Ej ramad
Bengt Lindström 1925-2008 Etching with aquatint
"The Thinker"
Signed with pencil: Lindstrom
Numbered: EA (Épreuve d'artiste)
Total dimensions: 65 x 50 cm
Not framed
Condition report: No remarks
Slutar om 3 timmar 39 minuter
Slutar om 3 timmar 39 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 40 minuter