Bilder Roland Pantze Blandteknik på Papper

Roland Pantze Blandteknik på Papper

2800 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Roland Pantze 1947
Porträtt, "Häika-Maria"
Signerad: Roland Pantze
Daterad: 1983

Mått på bildyta: 47 x 35 cm
Ramens yttermått: 55 x 43 cm

Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, inga övriga anmärkningar

Roland Pantze Mixed media on Paper

Roland Pantze 1947
Portrait, "Haika-Maria"
Signed: Roland Pantze
Dated: 1983

Dimensions of image area: 47 x 35 cm
Dimensions of frame: 55 x 43 cm

Condition: Minor wear on frame, no other remarks

Antik kista ca 46x35 cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 36 minuter

Diverseljus saxar m.m.

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 36 minuter

Diverse skrin

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 36 minuter

Diverse träsaker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 36 minuter