Bilder Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad, E. Schander, daterad 1973.

Oidentifierad konstnär, blandteknik, signerad, E. Schander, daterad 1973.

50 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 65 x 39,5 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Tavla. Sign KE. Ingeby. 29x36 cm.

Värdering: 20

Bud: 80 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 27 minuter

Olja på duk. Sign S. Röbel. 80x69 cm.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 27 minuter

Tavla. Sign. 54x44 cm.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 28 minuter

Olja på duk. Sign Rollo. 33x28 cm.

Värdering: 20

Bud: 0 SEK

Västergötland

Slutar om 2 timmar 28 minuter