Bilder Bert Forkström Akvarell på Papper
"Elous II" Signerad: Bert Forkström Daterad: 1989 Mått på bildyta: 54 x 39 cm Mått med ram: 72 x 57 cm
Bert Forkström Watercolor on Paper "Elous II" Signed: Bert Forkström Dated: 1989 Dimensions of image area: 54 x 39 cm Dimensions with frame: 72 x 57 cm Condition: No remarks
Slutar om 4 timmar 11 minuter
Slutar om 4 timmar 11 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 4 timmar 12 minuter