Bilder Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Olja pÄ duk
Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Olja pÄ duk
FiskelÀge Signerad: K Gustaf Strandberg MÄtt pÄ duk: 65 x 54 cm MÄtt inklusive ram: 84 x 74 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage, Inga övriga anmÀrkningar.
Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Oil on canvas Fishing spot Signed: K Gustaf Strandberg Dimensions of canvas: 65 x 54 cm Dimensions including frame: 84 x 74 cm Condition report: Minor wear, No other remarks.