Bilder Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Olja pÄ duk

Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Olja pÄ duk

250 SEK

VĂ€rdering: 800 SEK

FiskelÀge Signerad: K Gustaf Strandberg MÄtt pÄ duk: 65 x 54 cm MÄtt inklusive ram: 84 x 74 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage, Inga övriga anmÀrkningar.
Karl Gustaf Strandberg 1891-1981 Oil on canvas Fishing spot Signed: K Gustaf Strandberg Dimensions of canvas: 65 x 54 cm Dimensions including frame: 84 x 74 cm Condition report: Minor wear, No other remarks.

FormvÀgen 3
906 21 UmeÄ
VĂ€sterbotten

235 Kaffegods

VĂ€rdering: -

Bud: 20 SEK

NĂ€rke

Alvar Aalto, vas samt ljuslykta, Iittala

VĂ€rdering: 500

Bud: 950 SEK

Norrbotten

236 Porslin

VĂ€rdering: -

Bud: 0 SEK

NĂ€rke

Figurin, Kalle Anka, Disney, Stefan Lindahl, Fyrklövern, porslin

VĂ€rdering: 500

Bud: 750 SEK

Norrbotten