Bilder Catarina Lundegårdh Olja på duk
Konstnär född: 1946 "Snöfläckar" Signerad: Catarina L Daterad: 1976 Mått på duk: 61 x 50 cm Mått med ram: 65 x 54 cm
Catarina Lundegårdh Oil on canvas Artist born: 1946 "Snow spots" Signed: Catarina L Dated: 1976 Dimensions on canvas: 61 x 50 cm Dimensions with frame: 65 x 54 cm Condition: No remarks
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 800 SEK