Bilder Okänd konstnär Olja på duk

Okänd konstnär Olja på duk

Värdering: 800 SEK

Motiv från Nordingrå Ej signerad Mått på duk: 92,5 x 66 cm Mått med ram: 105 x 78 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, mindre hål i duk (1 mm), inga övriga anmärkningar
Unknown artist Oil on canvas Motif from Nordingrå Not signed Dimensions of canvas: 92.5 x 66 cm Dimensions with frame: 105 x 78 cm Condition report: Minor age-based wear, minor holes in canvas (1 mm), no other remarks

MATTA, Wilton, 170x240cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

MATTA, handknuten, Iran, 127x200cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 70 SEK

CROSSTRAINER, Abilica

Värdering: -

Bud: 80 SEK

DUSCHVÄGGAR oanvända i glas & aluminium. H: 195x90cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

Slutar om 7 minuter