Bilder Fritz Jakobsson Blandteknik på pannå

Fritz Jakobsson Blandteknik på pannå

1000 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Konstnär född 1940 Stilleben Signerad: Fritz Jakobsson Mått på pannå: 75 x 53 cm Mått inklusive ram: 88 x 67 cm
Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar
Fritz Jakobsson Mixed technique on panel Artist born in 1940 Still life Signed: Fritz Jakobsson Dimensions of panel: 75 x 53 cm Dimensions including frame: 88 x 67 cm Condition report: Minor color fading, no other remarks

Olja på duk okänd konstnär

Värdering: -

Bud: 225 SEK

Tavla-tryck 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 175 SEK

Taklampa Nordal A/S, industri-stil

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Taklampa glob, modern

Värdering: -

Bud: 75 SEK