Bilder Sixten Fager 1920-2010 Färglitografi
Fjällmotiv Signerad: S. Fager Daterad: 1989 Numrerad: 43/185 Mått på bildyta: 61 x 49 cm Mått med ram: 74 x 62 cm
Sixten Fager 1920-2010 Color litograph Mountain motif Signed: S. Fager Dated: 1989 Numbered: 43/185 Dimensions of image area: 61 x 49 cm Dimensions with frame: 74 x 62 cm Condition: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 18 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 20 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 22 minuter