Bilder Åman Olja på pannå
Åman Olja på pannå
Landskapsmotiv Signerad: Åman Daterad: 1944 Mått på pannå: 60 x 41 cm Mått med ram: 70 x 52 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Åman Oil on panel Landscape motifs Signed: Åman Dated: 1944 Dimensions of panel: 60 x 41 cm Dimensions with frame: 70 x 52 cm Condition report: Minor age-based wear, no other remarks