Bilder Lennart Olausson Färgetsning
Lennart Olausson Färgetsning
Konstnär född: 1944 "Besök" Signerad med blyerts. Numrerad: 71/100 Plåtmått: 31 x 27 cm Mått inklusive ram: 49 x 43 cm
Lennart Olausson Color etching Artist born: 1944 "Visit" Signed with pencil. Numbered: 71/100 Plate dimensions: 31 x 27 cm Dimensions including frame: 49 x 43 cm Condition report: No remarks