Bilder Torfrid Olsson 1913-2003 Blandteknik på papper
"Par" / "I syfte att något Förvirra" Signerad: Torfrid Olsson Daterad: 1988 Mått på bildyta: 20 x 14 cm Mått med ram: 50 x 42 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Torfrid Olsson 1913-2003 Mixed Media on paper "Couple" / Meant to something confuse" Signed Torfrid Olsson Dated: 1988 Dimensions: 20 x 14 cm Dimensions with frame: 50 x 42 cm Condition report: No remarks
Slutar om 3 timmar
Slutar om 3 timmar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 1 minut